meetings

Doctoreren

Een onderzoeksgroep zoals “Image Processing and Interpretation” heeft elk jaar behoefte aan nieuwe doctoraatstudenten om bestaand onderzoek verder te zetten, nieuw onderzoek op te starten. Indien je interesse hebt, aarzel dan niet contact op te nemen met Wilfried Philips voor verdere informatie. Onderzoeksonderwerpen Een deel van het onderzoek in onze onderzoeksgroep wordt gefinancierd door projecten in samenwerking met bedrijven en andere onderzoeksgroepen. Veel van de mogelijke doctoraatsonderwerpen sluiten dan ook aan bij een van deze projecten.

Meeting list

Date Type Information Monday, 4 February, 2019 - 14:00 Video and image analysis Presentation by Patrick Heyer Monday, 18 February, 2019 - 14:00 General meeting presentations by Raidel Herrera Pereda and Ivana Shopovska Monday, 4 March, 2019 - 14:00 Video and image analysis Presentation by Ahn Minh Truong Monday, 18 March, 2019 - 14:00 General meeting presentations by Gianni Allebosch and Ana Stojkovic Monday, 1 April, 2019 - 14:00 Video and image analysis Presentation by Chengjin Lyu Monday, 15 April, 2019 - 14:00 General meeting presentations by Martin Dimitrievski Monday, 29 April, 2019 - 14:00 Video and image analysis Presentation by Zaira Manigrasso Monday, 13 May, 2019 - 14:00 General meeting presentations by Raidel Herrera Pereda Monday, 27 May, 2019 - 14:00 Video and image analysis Presentation by Xuening Qin Monday, 24 June, 2019 - 14:00 Video and image analysis Presentation by Sanne Roegiers

Thesis

Disclaimer: the information on these pages is only available in Dutch. Thesis Sinds 2006 worden de thesisonderwerpen centraal beheerd op het Plato Scriptieopvolgingssysteem. We hebben voor de thesisstudenten deze brochure met richtlijnen samengesteld Ter informatie kan je hier de thesisvoorstellen van voorgaande jaren raadplegen op Plato.